Ünlü oyuncudan göğüs estetiği itirafı! ‘Çok rahatsız oluyordum’

Emmy Ödüllü ‘Euphoria’ dizisinin 26 yaşındaki yıldızı Sydney Sweeney, Glamour UK’e verdiği bir röportajda gençken neredeyse bıçak altına yattığını itiraf etti.

Güzel oyuncu, lise yılları boyunca göğüsleri ‘büyük’ olduğu için özgüvensiz hissettiğini ve göğüs küçültme ameliyatı olmayı hayal ettiğini açıkladı.

“ANNEM PİŞMAN OLACAĞIMI SÖYLEDİ”

“Lisedeyken göğüslerimin büyüklüğünden rahatsız olurdum ve 18 yaşıma geldiğimde küçültmek için göğüs estetiği yaptıracağımı söylerdim” diyen ünlü isim, şöyle devam etti:

Ama annem bana ‘Sakın yapma. Üniversitede pişman olursun’ dedi. Onu dinleyip ameliyat olmadığım için çok memnunum. Artık göğüslerimi beğeniyorum.

“HERKESİN VÜCUDU GÜZELDİR”

Sweeney, “Çok genç yaşta vücudumu saklama sürecinden geçtim, ancak kendime daha fazla güvenmeye başladığımda bu değişti. Genç kızlara sahip oldukları bedenlerin harika ve güzel olduğunu göstermek istiyorum. Herkesin vücudu güzeldir. Kendinize güvendiğinizde ve kendi içinizde mutlu olduğunuzda, bu diğer insanlara da yansır” şeklinde konuştu.

“TÜM ARKADAŞLARIM EVLİ VE ÇOCUK SAHİBİ”

38 yaşındaki iş insanı Jonathan Davino ile nişanlanan Sydney, evlilikle ilgili de şunları söyledi:

30 yaşımdan önce çocuk sahibi olsaydım ya da evlenseydim delirirdim ama tüm arkadaşlarım ya da kuzenlerim evli ve çocuk sahibi. Ben de ‘Aman Tanrım, treni kaçırdım, ona nasıl yetişebilirim?’ diyorum.

Dört çocuk sahibi olmak istediğini açıklayan oyuncu, “Onlara küçükken kayak yapmayı öğretmeyi, yürüyüşe çıkarmayı, ağaç evler yapmayı öğretmeyi, sadece hayal güçleriyle yaşamayı düşlüyorum. Bu gerçekten dört gözle beklediğim bir şey” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir