‘Üç Kız Kardeş’ yeni sezon çekimleri için objektif karşısına geçti

Samimi ve sıcak öyküsü ile seyircinin her daim beğenisini kazanan Üç Kız Kardeş’in başrol oyuncuları Özgü Kaya, Melisa Berberoğlu ve Almila Ada, yeni sezon çekimleri için objektif karşısına geçti.

Canlandırdıkları ‘Türkan’, ‘Derya’ ve ‘Dönüş’ karakterleriyle üç sezondur çok konuşulan oyuncuların dizideki enerjileri fotoğraf çekimlerine de yansıdı. Keyifli geçen çekimlerde oyuncular güzellikleri ve şıklıkları ile göz doldurdu.

OYUNCU KADROSU

Üç Kız Kardeş’in oyuncu kadrosunda; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Gökberk Demirci, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Merve Şen, Zuhal Acar, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik’in kaleme aldığı, yapımını Süreç Film’in, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği Üç Kız Kardeş, heyecan dolu yeni bölümleri ile her salı akşamı Kanal D’de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir