28 Eylül 2023 Perşembe Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. 

İşte 28 Eylül Perşembe akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Moda dünyasının sevilen ve lüks markaları arasında yer alan Miu Miu artık aklımızın almadığı işler yapıyor. Özellikle ayakkabı ve çantalarıyla herkesin aklını çelen lüks marka, hazır giyim konusunda çığır açmayı hedeflemiş olacak ki, 2023 sezonunda çıkarmış olduğu iç çamaşırının fiyatıyla rekor kırdı.

Samsun’da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Erkek arkadaşı mesajına cevap vermedi diye sinirlenen genç kız, çareyi farklı bir yöntem denemekte buldu. Fakat bu sırada trip atmak için yaptığı hareketin ne denli tehlikeli olabileceğini hiçe saydı…

J.K. Rowling’in yapımcılığını üstlendiği Harry Potter dizisinde Voldemort’u canlandıracak yeni isim olduğu iddia edilen oyuncu herkesi heyecanlandırdı!

Gaziosmanpaşa’da yolun karşısına geçemeye çalışan kadın, sele kapılarak sürüklendi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’ndan (AFAD) yapılan açıklamaya göre saat 21:42’de Kütahya Gediz’de bir deprem meydana geldi.

1 Ekim’den itibaren geçerli olacak yeni elektrik fiyat tarifesi belirlendi. Yeni tarifeye göre, konut aboneleri için zam yapılmazken, sanayi ve ticarethane abonelerinin kullandığı elektriğe ise yüzde 20 oranında zam yapıldı.

Rusya’nın ulusal güzelini belirlemek için düzenlenen ve Rus genç kızların katıldığı güzellik yarışması olan Miss Russia (Miss Rusya) 2023 başladı.

Farah Zeynep Abdullah, son dönemlerde Twitter paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor bildiğiniz gibi. Düşüncelerini açık yüreklilikle beyan etmekten çekinmeyen ünlü oyuncu, son olarak Yılmaz Güney göndermeleri ile gündemdeki yerini almıştı. Twitter’da son derece aktif olan Farah Zeynep Abdullah, annesine ‘bizde Kürtlük var mı?’ diye sorduğu bir yazışmayı takipçileriyle paylaştı.

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan’ın, Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun’la “yasak aşk” yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Cansu Tosun’un annesi, Serpil Tosun sesizliğini bozup iddiaları doğrulayınca Ümran Seyhan sosyal medyada yerin dibine sokuldu. Sosyal medya kullanıcıları ‘Anasına bak kızını al’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir