Ünlü onkolog bebeğini vurup intihar etti

New York’un en meşhur doktorlarından biri olan 40 yaşındaki Dr. Krystal Cascetta, dün evinde bebeğini tabancayla vurup öldürdükten sonra namluyu kendine doğrulttu ve intihar etti…
Sözcü’de yer alan habere göre ülkenin en tanınan onkologlarından biri olan ve Mount Sinai Hastanesi’nde çalışan Cascetta’nın neden böyle bir saldırı gerçekleştirdikten sonra intihar ettiği bilinmezken yetkililer harekete geçti. Doktorun eşi olayla ilgili net bir açıklama yapmadı.

MART AYINDA DOĞUM YAPMIŞ
Yetkililer bebeğin yaşı, ismi ve cinsiyeti ile ilgili bir açıklama yapmazken ABD medyası, Cascetta’nın Mart ayında doğum yaptığını aktardı. Olayın ardından Amerikan medyasına konuşan Cascetta’nın eşi Tim Talty, “Bize biraz zaman verir misiniz” dedi. Çift, 2019 yılında şatafatlı bir tören ile evlenmişti.

Kanser konusunda uzmanlaşan ve eşinin enerji verici besin üreten şirketine yardımcı olmasıyla bilinen Cascetta’nın düzenli spor yaptığı ve işinde de çok başarılı olduğu belirtildi. Yetkililer, “Bu olayın bir cinayet ve intihar olduğunu tahmin ediyoruz” dedi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir